Dzisiaj jest: 27 lutego 2024
Imieniny obchodzą: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Bank Spółdzielczy Ziemi Wieluńskiej poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI I ROZLICZEŃ

Miejsce pracy: Biała Rządowa

Zadania:
  • prowadzenie ewidencji zdarzeń gospodarczych z zakresu gospodarki własnej Banku,
  • wykonywanie obsługi elektronicznej krajowych rozliczeń bankowych,
  • sporządzanie zbioru dokumentacji dziennej zgodnie z obowiązującą w Banku procedurą,
  • kontrola merytoryczna księgowań oraz obrotów i sald pod kątem zgodności z dokumentacją źródłową,
  • sporządzanie wewnętrznych informacji sprawozdawczych z zakresu gospodarki finansowej Banku,
  • sporządzanie sprawozdawczości obligatoryjnej w wyznaczonym zakresie,
  • zamknięcie dnia operacyjnego, miesiąca i udział w procesie zamknięcia roku.
Wymagania:
  • Wykształcenia średnie lub wyższe (np.: ekonomiczne, bankowe, finansowo-rachunkowe),
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku,
  • odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • otwartość na pracę zespołową.
Wybranym osobom oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju kwalifikacji,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie podstawowym,
  • uczestniczenie w szkoleniach.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość produktów i regulacji bankowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV z dopiskiem:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę Bankowi Spółdzielczemu Ziemi Wieluńskiej na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie dodatkowo poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 24 miesięcy od daty przesłania niniejszego dokumentu w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Banku Spółdzielczym Ziemi Wieluńskiej procesów rekrutacyjnych.”

Dane osobowe podane w zgłoszeniu będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Dokumenty prosimy składać na adres:

Bank Spółdzielczy Ziemi Wieluńskiej
Biała Rządowa 2, 98-350 Biała

lub elektronicznie na adres: sekretariat@bszw.pl z dopiskiem: praca na stanowisku młodszego specjalisty ds. księgowości i rozliczeń

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ips

bfg small

Depozyty zgromadzone w Banku Spółdzielczym Ziemii Wieluńskiej objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

Nasi partnerzy

  • cp
  • ps
  • arimr
  • bik
  • kir
  • blue media
  • SGB BankSA
  • Novum1
  • biala
  • czarno
  • patnow
  • skomlin