Dzisiaj jest: 27 lutego 2024
Imieniny obchodzą: Anastazja, Wiktor, Gabriel

GOOGLE PAY BEZ PINU!

G pay formaty internet 550x210

Google Pay zmienia metody autoryzacji transakcji w Polsce: płatności powyżej 100 zł nie muszą Państwo zatwierdzać PIN-em. To kolejne z działań prewencyjnych, które w obecnych czasach pozwoli na brak konieczności dotykania klawiatury terminala płatniczego przez użytkowników.
 
Nowa metoda autoryzacji pozwoli Państwu płacić łatwiej i jeszcze bardziej bezkontaktowo, z zachowaniem bezpieczeństwa płatności mobilnych. Teraz wszelkie zbliżeniowe transakcje powyżej 100 zł można zatwierdzić za pomocą telefonu, a dokładniej poprzez odblokowanie smartfona za pomocą hasła, odcisku palca, rozpoznawania twarzy lub kodu.

Zmiana dotyczy zarówno kart Visa jak i Mastercard. Proces zmiany sposób autoryzacji transakcji dla Google Pay już się rozpoczął i będzie przebiegać etapami. 

Pełna lista akceptowanych metod autoryzacji znajduje się na stronie Google. Numer PIN do karty nie będzie już wymagany do płatności poza pojedynczymi wyjątkami (np. wypłaty z bankomatów).

Google Pay jest jednym z najbardziej popularnych sposobów płatności w Polsce. Przypominamy, że Bank Spółdzielczy Ziemi Wieluńskiej posiada wszystkie kluczowe płatności mobilne.


Prosty i komfortowy sposób płatności w sklepach stacjonarnych i Internecie przy użyciu smartfona. Google Pay zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia transakcji. Gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych. Płatności online są tak szybkie jak kliknięcie.


Korzyści z płatności Google Pay

Z Google Pay masz dostęp do korzyści i nagród identycznych jak w przypadku kart plastikowych. Tu nic się nie zmieni! W jednym urządzeniu masz przy sobie karty pokładowe, bilety, karty lojalnościowe i podarunkowe. Możesz śledzić swoje wszystkie zakupy, dostajesz spersonalizowane sugestie.

WAŻNE! Gdy płacisz w sklepach, Google Pay nie udostępnia faktycznego numeru Twojej karty. Twoje dane są bezpieczne!

Jak działa Google Pay?

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w milionach miejsc. Po dodaniu karty możesz:
•             Płacić telefonem w sklepach stacjonarnych lub środkach transportu publicznego.
•             Płacić w aplikacjach lub na stronach internetowych.

Jak skonfigurować Google Pay?

Konfiguracja Google Pay zajmuje tylko kilka minut.
1.            Pobierz aplikację z Google Play 
2.            Zaloguj się na swoje konto Google i dodaj formę płatności.
3.            Jeśli chcesz korzystać z Google Pay w sklepach stacjonarnych, sprawdź
               czy Twój telefon ma moduł NFC.

Czy muszę dodawać pieniądze do Google Pay?

Nie musisz dodawać pieniędzy do Google Pay, aby płacić za pomocą aplikacji. Wystarczy, że dodasz formę płatności, np. kartę debetową lub kredytową. Z Google Pay płacisz tak jak zwykle gdy korzystasz ze swojej karty płatniczej.

Gdzie można korzystać z Google Pay

Z Google Pay możesz korzystać w milionach sklepów i aplikacji oraz na całym mnóstwie stron internetowych. Sprawdź, jak możesz się dowiedzieć, gdzie akceptowane są takie płatności.
•             W sklepach - sklepy, w których można korzystać z Google Pay, nie muszą być oznaczone logo Google Pay. Jeśli sklep akceptuje płatności zbliżeniowe, możesz w nim płacić za pomocą telefonu.
•             W aplikacjach i na stronach internetowych - płać za pomocą Google Pay w każdym miejscu, gdzie zobaczysz to logo.


Jak korzystać z Google Pay

•             Płatności w sklepach lub środkach transportu publicznego
- Odblokuj telefon
- Przyłóż tylną część telefonu do terminala na kilka sekund
- Postępuj według instrukcji widocznych na ekranie

•             Płatności w aplikacjach i na stronach internetowych
- Realizując transakcję, wybierz przycisk Google Pay. Wybierz formę płatności i podaj adres dostawy
- Potwierdź zamówienie


Czy korzystanie z Google Pay jest bezpieczne?

Google Pay chroni dane Twojej karty dzięki kilku warstwom zabezpieczeń – korzystamy z jednej z najbardziej zaawansowanych infrastruktur ochrony danych na świecie, tak by Twoje konto było bezpieczne. Podczas płatności w sklepach Google Pay nie wykorzystuje rzeczywistego numeru Twojej karty, dzięki czemu dane są chronione.

Zapoznaj się z Regulaminem korzystania z kart płatniczych SGB w ramach cyfrowych aplikacji.

ips

bfg small

Depozyty zgromadzone w Banku Spółdzielczym Ziemii Wieluńskiej objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

Nasi partnerzy

 • cp
 • ps
 • arimr
 • bik
 • kir
 • blue media
 • SGB BankSA
 • Novum1
 • biala
 • czarno
 • patnow
 • skomlin